Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Vážené hodnocení
6.1
Průměrné hodnocení
6.0
Celkem vypitých piv 65
Točených piv 64
Lahvových piv 1
Plechových piv 0
Beer icon

Recenze & komentáře

Pivoman 3 : Návrat kralevice

okomentoval před pivo následovně:

Pivo je kvašený alkoholický nápoj hořké chuti vyráběný v pivovaru z obilného sladu, vody a chmele pomocí pivovarských kvasinek, který se těší značné oblibě v Česku i v zahraničí.

6
Lars

okomentoval před pivo následovně:

No na mě málo hořký. Nebylo špatný. Je to tak na chuť. Určitě by se nedalo pít celý večer, ale jako ochutnávka zajímavé.

5
Dan K.

okomentoval před pivo následovně:

Toto pivo vyrabeji primo v penzionu Andula na Friesovych boudach v Krkonosich. Vyrobni zarizeni je krasne na ocich, medene se leskne primo v restauraci. Skvele, ze se vyroba piva v malem rozjizdi i v tezko pristupnem terenu. To jo. Ehm, ale produkt mi nechutna, ackoliv bych tak chtel, aby mi chutnal, kdyz jsem se kvuli nemu lozil ze Spindlu pesky do kruteho kopce. To pivo je sladke a malo horke. Na druhou stranu bez jakekoliv pachute a hodne pitelne. Ma peknou tmavsi zlatavou barvu, docela voni a pekne krouzkuje. Toto vse, spolu s tim, ze aby ho vubec clovek mohl ochutnat, tak musi slapat, takze jeho konzumace je svatkem, zvysuje me hodnoceni minimalne o dve hvezdy.

7

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Fries 12°

Jak se pije Fries 12° v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Jihomoravský kraj 3 51,00 Kč 1
Královéhradecký kraj 53 42,00 Kč 4
Zlínský kraj 1 25,00 Kč 1