Hostinec provozujeme od prosince roku 2016. Původně to byla pivnice, ale nás táhla spíše Gastronomie, proto jsme opravili a vybavili naši kuchyň. Pivo od českého pivovaru z Rakovníka BAKALÁŘ.
Příjemná obsluha
Umí se o pivo starat
NOTORIK okomentoval před asi 16 hodinami hospodu U Vážky následovně:
Příjemné rychlé občerstvení na cestách...Obsluha milá a ochotná, cena za pivko parádní.
Provoz hospůdky s nabídkou točených nápojů a občerstvení. Přímo u terasy velké hřiště s možnosti zahrát si fotbal či badminton. Dále fotbálek stolní, kulečník a šipky. Relax křesílka ve stínu, klidné prostředí.
Příjemná obsluha
Pivní P. okomentoval před asi 16 hodinami hospodu Na Skalce následovně:
Sídlištní hospoda s příjemnou obsluhou a dobrým pivem,
Gregis okomentoval před asi 11 hodinami hospodu Hostinec Pod Kaštany následovně:
Hostinec provozujeme od prosince roku 2016. Původně to byla pivnice, ale nás táhla spíše Gastronomie, proto jsme opravili a vybavili naši kuchyň. Pivo od českého pivovaru z Rakovníka BAKALÁŘ.
NOTORIK okomentoval před asi 16 hodinami hospodu U Vážky následovně:
Příjemné rychlé občerstvení na cestách...Obsluha milá a ochotná, cena za pivko parádní.
Pivní P. okomentoval před asi 16 hodinami hospodu U Dvou Kanců následovně:
Moc pěkná hospůdka na okrajiUstí nad Labem, Zahrádka a dobré pivo na čepu.
NOTORIK okomentoval před asi 16 hodinami hospodu Kiosek Na Hřišti následovně:
Velké dětské hřiště,příjemný kiosek s možností platby kartou,čisté,nové a voňavé WC.Není co vytknout.Na čepu radegast a Bernard.
Pivní P. okomentoval před asi 16 hodinami hospodu Pivnice Lesní Zátiší následovně:
Pěkná hospůdka s moc příjemnou zahrádkou. Velmi dobré pivo na čepu.
NOTORIK okomentoval před asi 16 hodinami hospodu Hospůdka u Bagarů následovně:
Provoz hospůdky s nabídkou točených nápojů a občerstvení. Přímo u terasy velké hřiště s možnosti zahrát si fotbal či badminton. Dále fotbálek stolní, kulečník a šipky. Relax křesílka ve stínu, klidné prostředí.
Pivní P. okomentoval před asi 16 hodinami hospodu Na Skalce následovně:
Sídlištní hospoda s příjemnou obsluhou a dobrým pivem,
Pivní P. okomentoval před asi 16 hodinami hospodu Pod Blanskem následovně:
Místní obecní hospůdka hojně navštěvovaná hlavně mítsními, ale i občas turisty.
NOTORIK okomentoval před asi 16 hodinami hospodu Kiosek následovně:
Pěkné prostředí zahrádky u kiosku. Příjemná obsluha. Dobré pivo. Jednou za čas dobré makrely.
Pivní P. okomentoval před asi 16 hodinami hospodu Školička - Minipivovar Beznoska následovně:
Příjemný a pohodový minipivovar, dobrá piva i jídlo. Obsluha rychlá a příjemná.