Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Zobrazit všechna piva značky Antoš.
Vážené hodnocení
6.5
Průměrné hodnocení
6.7
Celkem vypitých piv 45
Točených piv 39
Lahvových piv 6
Plechových piv 0
Antoš

Recenze & komentáře

Pp

okomentoval před pivo následovně:

Žil byl jeden Václav Antoš, purkmistr ze Slaného, jehož otec zde vařil pivo již v roce 1518, proto pivovar nese jejich jméno – Pivovar Antoš! V roce 1578 Václav Antoš přestavěl budovu ve Vinařického 14 do renesanční podoby a v roce 2010 byla na tomto místě tradice vaření slánského piva úspěšně obnovena Josefem Paulíkem. Pivo se tu zkrátka bude vařit, dokud nás prohibice nerozdělí!

6
Popíječ piva

okomentoval před pivo následovně:

Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.

6
Chmelníček

okomentoval před pivo následovně:

Silnější Ale s příznačnými 14,2°, který uvařili ve Slaném ke svátku svatého Valentýna. Kromě klasických ingrediencí, byl při jeho výrobě použit koriandr, med a výluh z řepy obecné, který dodává pivu narůžovělou barvu.

6
Piggy

okomentoval před pivo následovně:

Jak psali předešlí pivníci.. Tento kousek je krácně vonavý..Chutově nebyl špatný, ale chyběl mi tam chmel.

7
Matěj K.

okomentoval před pivo následovně:

Zkusili jsme u nás v pivotéce těchhle valentýnskejch žůžovejch počinů hned několik a Antoš z nich byl jasně nejlepší. Pivo při napití nejprve vůní dělá dojem IPY, poté však na jazyku zesládne a vytváří až jakési jahodové aroma. Pilo se dobře a mně osobně chutnalo.

8
Jan K.

okomentoval před pivo následovně:

Barva je po nalití vtipně růžová. Vůně citrusová, chuť je poměrně málo výrazná, cítit z ní je zejména chmel, ač pivo nepůsobí skoro vůbec hořce. Pitelnost je velice dobrá. Pěna (z lahváče) celkem rychle padala.

7

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Antoš 14° Honey Pink Ale

Jak se pije Antoš 14° Honey Pink Ale v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Praha 4 53,00 Kč 3
Jihomoravský kraj 24 52,00 Kč 2
Královéhradecký kraj 1 0,00 Kč 1
Středočeský kraj 3 42,00 Kč 1
Ústecký kraj 4 45,00 Kč 1
Zlínský kraj 1 14,00 Kč 1