Vážené hodnocení |
6.6
|
---|---|
Průměrné hodnocení |
6.7
|
Celkem vypitých piv | 36 |
Točených piv | 20 |
Lahvových piv | 16 |
Plechových piv | 0 |
Popíječ piva okomentoval před pivo následovně:
Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.
Baron R. okomentoval před pivo následovně:
Svrchně kvašená piva jsou asi to nejlepší, co momentální produkce tohoto pivovaru nabízí a Andrejka není vyjimkou. A že je to síla :D
Deppy okomentoval před pivo následovně:
Silná a hodně výrazná IPA s vyváženou chutí a mohutným ovocným aroma.
Prd okomentoval před pivo následovně:
Vůně příjemná po aromatických chmelech, v chuti spíše sladké, což je u této síly pochopitelné, s jemnou hořkostí. Etiketa na PET lahvi pekelná.
EngeLLo okomentoval před pivo následovně:
PET 1l: Tato IPA plní vše, co uvádí na etiketě. Osobně mi tam opět chybí více hořkosti, vždyť cesta do Indie je daleká.
Barba okomentoval před pivo následovně:
Velké překvapení. Etiketa je hrozná, ale pivo uvnitř skvělé.
Chmelníček okomentoval před pivo následovně:
Další povedený speciálek od Faltuse.Krásně voní po ovoci,jen ta hořkost mi tam chyběla.Na mě to bylo hrozně sladké.