Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Vážené hodnocení
5.4
Průměrné hodnocení
5.0
Celkem vypitých piv 21
Točených piv 18
Lahvových piv 3
Plechových piv 0
Beer icon

Recenze & komentáře

Popíječ piva

okomentoval před pivo následovně:

Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.

4
Chmelníček

okomentoval před pivo následovně:

Svrchně kvašené pivo s vůní a chutí po banánech a hřebíček,vhodné pro teplé období.Nevylijete ho,ale je to jedna z nejslabších pšenic,kterou jsem ochutnal.

4
Tom K.

okomentoval před pivo následovně:

Lehce nakyslé pivo, jak už jsou pšeničná piva. Zakalené, s nevýrazným řízem. Jsou lepší pšeničná, tohle patři k tem horším...

5
Pferd

okomentoval před pivo následovně:

Tato pšenka odpovídá zpusobu čistého vaření piva v tomto pivovaru.Pivp le lehce zakalené uvolnuje klasické kvasnično- pšeničné aroma,tělo je plné,ale chybí určité specifikum.Doporučuji ho,zvláště při dojetí Břežanským udolím.

6
mrLotus

okomentoval před pivo následovně:

Barva světle medová. Neznatelně zakalené. Vůně vzdáleně banán,citrus.Chuťově dosti nevýrazné! V dálce banán citrus,koncovka lehce kyslã!

6

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Olivův pivovar Gari Pšeničné pivo

Jak se pije Olivův pivovar Gari Pšeničné pivo v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Středočeský kraj 16 36,00 Kč 1