Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Vážené hodnocení
6.7
Průměrné hodnocení
7.0
Celkem vypitých piv 36
Točených piv 17
Lahvových piv 19
Plechových piv 0
Beer icon

Recenze & komentáře

Popíječ piva

okomentoval před pivo následovně:

Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.

7
Pp

okomentoval před pivo následovně:

Pivo je kvašený alkoholický nápoj hořké chuti vyráběný v pivovaru z obilného sladu, vody a (nikoli nezbytně, ale většinou) chmele pomocí pivovarských kvasinek (eventuálně divokých kvasinek), který se těší značné oblibě v Česku i v zahraničí.

7
Chmelníček

okomentoval před pivo následovně:

Světlé pšeničné pivo. Při výrobě použity dva hanácké slady a jeden žatecký chmel. Vůně pšeničného piva je také velmi odlišná od běžného ležáku českého typu. Jsou v ní cítit kvasnice, mírná kyselost a mnoho rozličných ovocných vůní, hlavně banán a hřebíček. Chuť je nasládlá a ovocná.

7
Vlastimil M.

okomentoval před pivo následovně:

Svrchně kvašené pšeničné pivo, hanácký slad, žatecký chmel. Nepasterizované a nefiltrované pivo s vysokým obsahem kvasinek a vitamínů. Obsah alkoholu 5,5 % objemu.

7

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Melichárek 13° Hanácká Pšenice

Jak se pije Melichárek 13° Hanácká Pšenice v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Moravskoslezský kraj 2 35,00 Kč 2
Olomoucký kraj 15 40,00 Kč 2
Zlínský kraj 5 16,00 Kč 2