| Vážené hodnocení |
6.3
|
|---|---|
| Průměrné hodnocení |
6.3
|
| Celkem vypitých piv | 962 |
| Točených piv | 777 |
| Lahvových piv | 174 |
| Plechových piv | 0 |
| Kraj | Vypitých piv | Průměrná cena | Hospod, kde pivo točí |
|---|---|---|---|
| Praha | 74 | 31,00 Kč | 11 |
| Jihočeský kraj | 71 | 31,00 Kč | 11 |
| Jihomoravský kraj | 350 | 27,00 Kč | 13 |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 21,00 Kč | 2 |
| Olomoucký kraj | 14 | 0,00 Kč | 1 |
| Plzeňský kraj | 1 | 17,00 Kč | 1 |
| Středočeský kraj | 4 | 36,00 Kč | 2 |
| Zlínský kraj | 1 | 8,00 Kč | 1 |
Marťan okomentoval před pivo následovně:
Výborný nefilrovaný pivo. Chuťově i vzhledově - trochu jakoby zakalený.
NOTORIK okomentoval před pivo následovně:
Při výrobě tohoto piva jsme záměrně vynechali jeho poslední úpravu, kterou je filtrace. Pivo má jemný zákal, vytvořený rozptýlenými kulturními kvasinkami, které jsou cenným zdrojem vitamínů skupiny B. Pivo má díky nim rovněž plnější a bohatší chuť, což milovníci a znalci piva určitě ocení.
Jan Č. okomentoval před pivo následovně:
Na dudaka me celkem potěšilo a klidně si to zopakuju akorát ta 12 je fakt za trest
Pivní P. okomentoval před pivo následovně:
Velice dobrá a pitná jedenáctka nelifrovaná ze strakonického pivovaru.
Popíječ piva okomentoval před pivo následovně:
Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.
Kubajs okomentoval před pivo následovně:
Lehce kalné, ale zajímavé pivko.
Chmelníček okomentoval před pivo následovně:
Je vyroben z českého světlého sladu a žateckého chmele. Obsahuje kulturní kmen pivovarských kvasinek.Je nefiltrovaný s obsahem alkoholu 4,5% obj.
Tom K. okomentoval před pivo následovně:
Super pivko, lehce zakalené, syté se sladovou vůní a ocáskem. Na ochutnání a vypití deseti kousků ideální :-)
Stopič okomentoval před pivo následovně:
Dobrá jedenáctečka, určitě lepší než klasická jedenáctka ze Strakonic
Von Tiergarten okomentoval před pivo následovně:
Kvasničák který nijak nevybočuje z řady jak v dobrém tak špatném slova smyslu. Dobře pitelný.
Qasa .. okomentoval před pivo následovně:
Jsem rád za každé nové pivo, které ochutnám a za chutě, které objevím.
Knajpíno von Bierer okomentoval před pivo následovně:
Velmi dobrá jedenáctka nelifrovaná ze strakonického pivovaru. Která je plněna většinou jen do sudů a do 1,5 litrových PET lahví.vyznačuje se jemnou hořkostí a jsou v ní cítit jemně kvasinky.