Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Vážené hodnocení
6.6
Průměrné hodnocení
6.8
Celkem vypitých piv 12
Točených piv 1
Lahvových piv 11
Plechových piv 0
Beer icon

Recenze & komentáře

Popíječ piva

okomentoval před pivo následovně:

Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.

6
Bobo 1.

okomentoval před pivo následovně:

Vůně čerstvě upečeného chleba s bohatou karamelovou chutí,to vše dohromady dělá z tohoto piva jedinečný zážitek.Zajímavé a dobré pivo,navíc má velmi pěknou etiketu.

6
Vlastimil M.

okomentoval před pivo následovně:

Ovesný stout s obsahem alkoholu 5,8 % objemu. Chutnalo.

7
Ožralý troll

okomentoval před pivo následovně:

Hmm, zajímavé, čím více doušků tohoto temného moku jsem usrkával, tím více se mi otevíralo a více mi chutnalo. Barva je opravdu hodně temná s rubínovými odlesky. Nos zachytí sušené ovoce, karamel a kávové dozvuky. V ústech se pak rozhostí vláčná až sametová konzistence s nasládlými, kakaovými tóny, karamelem, kávou a horkou čokoládou. Tělo je malinko chudší, ale celkově zajímavé pivo.

8
Qasa ..

okomentoval před pivo následovně:

T. Dříve: L9, L8. Ovesné. Boonville, Kalifornie. Jsem rád za všechna nová piva a chutě, které objevím a kdykoliv si o nich rád podebatuju (nejlíp ovšem s půlitrem v ruce). qasa(zavináč)email.cz

7

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Anderson Valley Barney Flats Oatmeal Stout

Jak se pije Anderson Valley Barney Flats Oatmeal Stout v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Praha 2 0,00 Kč 2
Jihomoravský kraj 1 119,00 Kč 1
Zlínský kraj 3 40,00 Kč 1