Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Zobrazit všechna piva značky Clock Řemeslný pivovar Potštejn.
Vážené hodnocení
7.1
Průměrné hodnocení
7.3
Celkem vypitých piv 39
Točených piv 19
Lahvových piv 19
Plechových piv 1
Clock Řemeslný pivovar Potštejn

Recenze & komentáře

Tom K.

okomentoval před pivo následovně:

Zakalená žlutá barva, slabší pěna. Výrazná citrusová vůně. Chuť citrusy, alkohol, tropické ovoce, hodně hořké. EPM 22% hm, obs.alk.9,8% obj, IBU 95, EBC 10. Chmely Mosaic, Amarillo, Galaxy. Jen na ochutnání, na pití nelze, jednak kvůli obsahu alkoholu, jednak kvůli extrémnímu přechmelení.

4
Canisterapeut

okomentoval před pivo následovně:

Další unikát, z nejlepšího pivovaru v Česko-slovensku ( můj názor ). Tohle je kurevsky silná záležitost, ale strašně dobře se to pije, sice to leze rychle do palice, ale pivo vám zase vrátí neskutečnou energii, že po pár kusech dokážete řádit celou noc.....Bomba díky.

9
Gregis

okomentoval před pivo následovně:

Světle zlatá barva, nízká bílá pěna, pivo čiré. Výrazné aroma amerických a australských chmelů. Chuť středně plná s důrazem na jediné - chmel. Hořkost vysoká, ale v souladu se sladovým tělem. Ve vůni a chuti zejména citrusy, pryskyřice a tropické ovoce. Pro několikanásobné chmelení byly použity odrůdy Mosaic, Galaxy a Amarillo. Naše nejchmelenější pivo

7
Werkstattleiter

okomentoval před pivo následovně:

„Vášeň je jako pivo. Když vyprchá, divíte se, co na tom lidi mají.“ — Ladislav Muška 1928

9
Pivoman 2023

okomentoval před pivo následovně:

Pivo je kvašený alkoholický nápoj hořké chuti vyráběný v pivovaru z obilného sladu, vody a chmele pomocí pivovarských kvasinek, který se těší značné oblibě. Na území Česka se jedná o nejkonzumovanější alkoholický nápoj.

9
Chmelníček

okomentoval před pivo následovně:

Vyjímečná extra imperiální IPA od Clocku. Světle zlatá barva, nízká bílá pěna, výrazné aroma amerických a australských chmelů. Chuť je středně plná s důrazem na jediné - chmel. Hořkost 95 IBU je vysoká, ale v souladu se sladovým tělem. Ve vůni a chuti zejména citrusy, pryskyřice a tropické ovoce. Pro několikanásobné chmelení byly použity odrůdy Mosaic, Galaxy a Amarillo. Nejchmelenější pivo od Clocku.

9
Mira

okomentoval před pivo následovně:

Tohle je tedy vážně hodně povedená záležitost. Piješ a pořád nevíš, jestli je to pivo hořké nebo sladké. A navíc 9,8 volume alkoholu.

7
mipek

okomentoval před pivo následovně:

Světle zlatá barva, nízká bílá pěna, pivo čiré. Výrazné aroma amerických a australských sladů. Chuť středně plná s důrazem na jediné chmel. Hořkost vysoká, ale v souladu se sladovým tělem. Ve vůni a chuti zejména citrusy, pryskyřice a tropické ovoce. Pro několikanásobné chmelení byly použity odrůdy Mosaic, Galaxy a Amarillo. Naše nejchmelenější pivo.

8
Ramon P.

okomentoval před pivo následovně:

Pro mně osobně zklamání. Silné (9,8%), ale příliš aromatické s výraznou citrusovou chutí a vůní "na celý barák"

3
Žampijón

okomentoval před pivo následovně:

Pivo velice silné ,hutné,dosti sladké a pěkně chmelené.Barva lehce do červena,parádní chmelové aroma.Skvělý kousek.

8

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Clock 22° No Idols! Triple IPA

Jak se pije Clock 22° No Idols! Triple IPA v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Praha 1 75,00 Kč 1
Jihomoravský kraj 2 69,00 Kč 2
Královéhradecký kraj 10 46,00 Kč 2
Liberecký kraj 1 51,00 Kč 1
Středočeský kraj 2 50,00 Kč 1
Zlínský kraj 7 46,00 Kč 2