Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Vážené hodnocení
6.8
Průměrné hodnocení
7.3
Celkem vypitých piv 10
Točených piv 1
Lahvových piv 8
Plechových piv 1
Beer icon

Recenze & komentáře

mrLotus

okomentoval před pivo následovně:

Plechovka. Vaří v Brooklyn Brewery.(USA). Styl: India Pale Ale (IPA). Barva tmavě medová,lehce do oranžova.Pivo je čiré.Pěna je hustá,drží. Vůně silně chmelová,pomerančová kůra,citrusy,borovicová kůra. Chutˇ pomerančová kůra,citrusy,borovice,grapefruit,hodně chmele. Obsah alk.6,9%. Silnější,dobrá,pitelná!

7
Martin K.

okomentoval před pivo následovně:

Přišla mi dost sladká, přebýval mi tam karamel a byl tam hodně cítit ethanol. To nebylo na škodu a pivo mi přineslo určitý díl radosti. Hořkost by mohla být výraznější, ale hádám, že na produkci USA je nadprůměrné.

6
Martin V.

okomentoval před pivo následovně:

Vynikající zástupce čeledi IPA, podčeledi EIPA ze země, jejíž pivní pověst ničí koncern Bud. O to příjemnější je nahlédnout do stínu nechutného pivního obra. Brooklyn IPA má příjemné aroma po trávě s tónem citrusů, zlatou barvu, krásnou plnou hořkost, která ovšem není všezahlcující - na jazyku se její odstíny přelévají po vlnách. Prostě pivko, které si vychutnáte...

9

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Brooklyn East India Pale Ale