Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Vážené hodnocení
5.6
Průměrné hodnocení
5.0
Celkem vypitých piv 3
Točených piv 0
Lahvových piv 3
Plechových piv 0
Beer icon

Recenze & komentáře

I love Citra hops

okomentoval před pivo následovně:

Pivo je kvašený alkoholický nápoj hořké chuti vyráběný v pivovaru z obilného sladu, vody a (nikoli nezbytně, ale většinou) chmele pomocí pivovarských kvasinek (eventuálně divokých kvasinek), který se těší značné oblibě v Česku i v zahraničí.

7
Vlastimil M.

okomentoval před pivo následovně:

Svrchně kvašené silné pivo s obsahem alkoholu 7,0 % objemu. Středně chmelené s kořeněnou hořkostí. Původní receptura z 30 let minulého století.

6
PIVOMAN

okomentoval před pivo následovně:

Belgian Strong Dark Ale. Pro výrobu piva použito šest druhů sladu. Je vařen infuzí s trojím chmelením. Ve vůni ucítíte karamelové tóny s dozvuky lehce spálené vůně a jemnou chmelově kořeněnou vůni. Po napití ucítíte střední chmelově kořeněnou hořkost, doprovázenou velmi plným tělem s drobným alkoholovým podtónem zakončenou chutí napalovaného sladu, karamele a banánů v hořké čokoládě.

2

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Jarošovské pivo 19° Ursus

Jak se pije Jarošovské pivo 19° Ursus v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Zlínský kraj 3 15,00 Kč 1