Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Vážené hodnocení
5.6
Průměrné hodnocení
5.3
Celkem vypitých piv 33
Točených piv 12
Lahvových piv 21
Plechových piv 0
Beer icon

Recenze & komentáře

bigK

okomentoval před pivo následovně:

Tak nám tady Bohuslav L. asi přepsal charakteristiku z reklamního letáku. Jinak nevím, kde by vzal taková přirovnání. Pít se to dá, ale..........

5
Bohuslav L.

okomentoval před pivo následovně:

Aroma sladkého-karamelového sladu a sušeného dřevito-bilinkového chmele. Jen málo sladké na jazyku, příjemně řízné, skaramelovým náznakem, skvěle vyvážené suchou hořkosladkou chuť chmele. Doznívání je dlouhé, čisté a hořkosladké.

5
Ožralý troll

okomentoval před pivo následovně:

Tak copak se to skrývá v zajímavé lahvi? Mok zlatavo-měděné barvy s pěnou, která však rychle padá. Vůně lehce karamelová, nasládlá, jakoby závan žlutého melounu, trochu kovová příchuť. Pivo má vysoký říz, lehké tělo, je svěží, lehce je cítit karamel a konec je docela hořký, suchý a trochu nakyslý. Není to špatné, ale zase neoslní.

6
ACMik

okomentoval před pivo následovně:

Slušný americký pivo, tradičně žádná pěna. Měl jsem možnost ochutnat v jeden den točené i lahváč a ten mi snad i chutnal víc. Jantarová barva, mírná hořkost se silnější dochutí. Na celý večer by mě to ale nebavilo.

5

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Anchor Steam Beer

Jak se pije Anchor Steam Beer v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Praha 1 78,00 Kč 1
Jihomoravský kraj 3 31,00 Kč 2