Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Zobrazit všechna piva značky Rudohor.
Vážené hodnocení
6.3
Průměrné hodnocení
6.4
Celkem vypitých piv 58
Točených piv 40
Lahvových piv 18
Plechových piv 0
Rudohor

Recenze & komentáře

Popíječ piva

okomentoval před pivo následovně:

Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.

6
mipek

okomentoval před pivo následovně:

Náš rudohorský Tolar chmelíme mimo jiné i Žateckým poloraným červeňákem, který používáme na druhé a třetí chmelení. To dodává tomuto pivu jemné aroma typické pro český ležák. Toto poctiv, plné a řízné pivo vyrábíme tradičním českým postupem. Naše ležácká jedenáctka je ideální volbou pro pivaře, kteří mají rádi ostřeji laděnou hořkost, která podporuje další pitelnost.

7
ich

okomentoval před pivo následovně:

Slušná jedenáctka, ale nevím nevím, ta chuť je taková zvláštní zpočátku nedobrá ,ale postupně to jde.

5
Chmelníček

okomentoval před pivo následovně:

Rudohorský Tolar je chmelen mimo jiné i Žateckým poloraným červeňákem, který používají na druhé a třetí chmelení. To dodává tomuto pivu jemné aroma typické pro český ležák. Toto poctivé, plné a řízné pivo vyrábíme tradičním českým postupem.

7
Vlastimil M.

okomentoval před pivo následovně:

Rudohorský Tolar chmelíme mimo jiné i Žateckým poloraným červeňákem, který používáme na druhé a třetí chmelení. To dodává tomuto pivu jemné aroma typické pro český ležák. Toto poctiv, plné a řízné pivo vyrábíme tradičním českým postupem. Obsahem alkoholu 4,5 % objemu. Slušné pití.

7

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Rudohor 11° Tolar

Jak se pije Rudohor 11° Tolar v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Praha 1 22,00 Kč 1
Karlovarský kraj 3 92,00 Kč 2
Zlínský kraj 1 100,00 Kč 1