Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Zobrazit všechna piva značky Pernštejn.
Vážené hodnocení
5.3
Průměrné hodnocení
4.8
Celkem vypitých piv 18
Točených piv 12
Lahvových piv 6
Plechových piv 0
Beer icon

Recenze & komentáře

Váša

okomentoval před pivo následovně:

Průměrné nealko z Pardubek, zlatavá barva a poněkud zajímavá vůně. Není to uplně nejhorší, ale ničím moc nepřekvapí. Klasický průměr.

6
PIVOMAN

okomentoval před pivo následovně:

Nealkoholické pivo Pernštejn se vyznačuje intenzivním a čistým sladovým aroma s nízkou hořkostí. Vzhledem k zanedbatelnému obsahu alkoholu může být příjemným osvěžením pro motoristy, sportovce i osoby v rekonvalescenci.

6
Vlastimil M.

okomentoval před pivo následovně:

Absolutně hnusné pivo, přesycené, ani jsem ho nedopil.

1
CuRve

okomentoval před pivo následovně:

Tak tohle nealkoholické pivko od Pernštejna nepatří mezi ty nejhorší, ale ani mezi ty nejlepší .. Když už chcete opavdovou chuť piva, ale musíte třeba řídit tak sáhněte po velice povedeném n/a Birellu, to je opravdu dobrota .. Tohle pivko chutná celkem zajímavě, chuť a hořkost piva je zde opravdu cítit. Ale vůní to připomíná vařené brambory a trošku chmel s ječmenem .. a takhle přesně smrděj tak cca 2x do měsíce celé Pardubice když nejspíš vařej v našem pivovaru tohle pivo :D :D

6

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Pernštejn 0%

Jak se pije Pernštejn 0% v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Královéhradecký kraj 1 0,00 Kč 1
Olomoucký kraj 1 10,00 Kč 1
Pardubický kraj 7 24,00 Kč 4