Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Zobrazit všechna piva značky Matuška.
Vážené hodnocení
7.6
Průměrné hodnocení
8.7
Celkem vypitých piv 22
Točených piv 10
Lahvových piv 12
Plechových piv 0
Matuška

Recenze & komentáře

mipek

okomentoval před pivo následovně:

Svrchně kvašené pivo, které spadá do stejnojmenného pivního stylu. Tento styl zastupuje vše, co máme v Broumech rádi - silné chmelové aroma, vyváženou chuť a především vysokou pitelnost. O chmelový zážitek se postaraly chmely Azacca, Idaho a Citra, a také upravený postup chmelovaru. Jemné chuti jsme docílili kombinací ječného sladu, pšeničného sladu a ovesných vloček. K dalšímu napití vybízí malé procento kyselého sladu a pomerančové kůry.

8
Canisterapeut

okomentoval před pivo následovně:

Kombinace ječného sladu, pšeničného sladu a ovesných vloček se skvělými chmely, mě opravdu velmi chutná. Další výtečné pivo od Matušky.

9
EngeLLo

okomentoval před pivo následovně:

Sklo 0,75l: Jak praví Matuška: silné chmelové aroma, vyvážená chuť a především vysoká pitelnost. Chmely Azacca, Idaho a Citra, a také upravený postup chmelovaru. Kombinace ječného sladu, pšeničného sladu a ovesných vloček. K dalšímu napití vybízí malé procento kyselého sladu a pomerančové kůry. IBU 40, 6,3% alc.

9

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Matuška 15° New Broumy

Jak se pije Matuška 15° New Broumy v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Praha 5 69,00 Kč 2