Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Zobrazit všechna piva značky Hendrych.
Vážené hodnocení
7.2
Průměrné hodnocení
7.7
Celkem vypitých piv 220
Točených piv 211
Lahvových piv 8
Plechových piv 0
Hendrych

Recenze & komentáře

Radek Z.

okomentoval před pivo následovně:

Slaboučké, osvěžující. Prostě na žízeň lahůdka. Lepší jak voda. Po tůře prostě bodne. Pak lze začít experimentovat se silnějšími stejně lahodnými konkurenty :-))

8
Piggy

okomentoval před pivo následovně:

Vynikající "cyklo" pivko se skvělou chutí. Určitě bych si s ním představil celý večer..

7
Josef B.

okomentoval před pivo následovně:

Pije se sama. Přitom chuťově patří k těm nejkvalitnějším pivům, jaké jsem kdy vypil. Lahodná na dlouhodobé pití.

8
Barba

okomentoval před pivo následovně:

Na osmičku luxusní chuť i nějaká ta hořkost se najde. Ve své kategorii pecka.

8
Dan K.

okomentoval před pivo následovně:

Tahle osmička se chuťově a takovou nějakou plností a řízem jeví jako desítka. Leč, pokud člověk klamu podlehne, a jme se zakoupit škopek na zahradní párty, tak nedobře udělá, protože ani po pěti kouscích se nedostaví ani náznak nějaké rozjařenosti. Naopak, plný žaludek a močák začínají tlačit, hlava konstatuje, že gardenpárty je pěkná nuda, pivo přestává chutnat, a tak se organizátor mejdanu nemůže divit, že se mu účastníci začínají nenápadně vytrácet. Přesto mě první dva kousky opravdu ohromily, protože na to, jak je pivo lehkotonážní, se jevilo docela výživně. EDIT Březen 2015: Konečně jsem zjistil, na co je toto pivko vhodné. Na gardenparty tedy nikoliv, ale k obědu excelentní. Dříve jsem si k obědu dával nealko pivo, a když jsem si výjimečně dal jedenáctku, měl jsem s koncentrací na odpolední kancelářskou práci problém. Od té doby, co v obědové hospě čepují tuto osmičku, tak si ji k obědu, pokud zrovna nemám nějaké pojíždění autem, klidně dám. Koncentrace na faktury je pak v pořádku a požitek oproti nealko pivu nesrovnatelný. Přidávám hvězdy, když už vím, k čemu je dobré.

8
Qasa ..

okomentoval před pivo následovně:

T. Dříve: T5. Jsem rád za všechna nová piva a chutě, které objevím a kdykoliv si o nich rád podebatuju (nejlíp ovšem s půlitrem v ruce). qasa(zavináč)email.cz

7

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Hendrych 8° H8

Jak se pije Hendrych 8° H8 v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Praha 43 33,00 Kč 12
Jihomoravský kraj 10 38,00 Kč 4
Královéhradecký kraj 138 30,00 Kč 7
Plzeňský kraj 1 35,00 Kč 1
Středočeský kraj 6 38,00 Kč 3