Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Zobrazit všechna piva značky Hauskrecht.
Vážené hodnocení
6.6
Průměrné hodnocení
7.0
Celkem vypitých piv 14
Točených piv 3
Lahvových piv 11
Plechových piv 0
Hauskrecht

Recenze & komentáře

Popíječ piva

okomentoval před pivo následovně:

Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.

7
Chmelníček

okomentoval před pivo následovně:

Díky partnerství pivovaru s MDB účinkuje již od podzimu ve hře Osmyčky naše pivo. Inspirováni nejen tímto představením vzali jsme spodně kvašenou čtrnáctku, do role herců obsadili pět sladů (plzeňský, mnichovský, karamelový, pražený, pšeničný), přidali osvědčené odrůdy žateckých chmelů (Premiant, Vital, Sládek a ŽPČ) a na hostování při studeném chmelení přizvali aromatické odrůdy Kazbek a Mandarina Bavaria. Výsledný kus má tak díky hvězdnému sladovému obsazení plné, zakulacené tělo. Z brilantní souhry chmelových stálic i hostujících odrůd vzešlo neobyčejné aroma meduňky podbarvené tóny citrusů.

7

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Hauskrecht 14° PH Carni Vale

Jak se pije Hauskrecht 14° PH Carni Vale v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Praha 2 38,00 Kč 1
Jihomoravský kraj 1 55,00 Kč 1
Zlínský kraj 2 15,00 Kč 1