Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Náš první stout Black Gun odzbrojí všechny pivaře, kteří jsou příznivci výrazných chutí. Vyznačuje se neproniknutelnou černou barvou s rubínovými odlesky a plnou krémovou hnědou pěnou, jejíž aroma spočívá v tónech zrn pražené kávy, kvalitní hořké čokolády a karamelu. Po napití přechází chuť ze sladké do hořké, ve které převládá kávová chuť s čokoládovým závěrem. Výsledkem je středně plné, polosuché a vysoce pitelné pivo irského typu.
Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.
Pivní styl,který neohromí,ale každý Agent má svou zbraň a tahle s obsahem alkoholu 6,1%vol. a hořkostí 44 IBU někoho spolehlivě odrovná.Mě o vlásek minula.
NOTORIK okomentoval před pivo následovně:
Náš první stout Black Gun odzbrojí všechny pivaře, kteří jsou příznivci výrazných chutí. Vyznačuje se neproniknutelnou černou barvou s rubínovými odlesky a plnou krémovou hnědou pěnou, jejíž aroma spočívá v tónech zrn pražené kávy, kvalitní hořké čokolády a karamelu. Po napití přechází chuť ze sladké do hořké, ve které převládá kávová chuť s čokoládovým závěrem. Výsledkem je středně plné, polosuché a vysoce pitelné pivo irského typu.
Popíječ piva okomentoval před pivo následovně:
Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.
Chmelníček okomentoval před pivo následovně:
Pivní styl,který neohromí,ale každý Agent má svou zbraň a tahle s obsahem alkoholu 6,1%vol. a hořkostí 44 IBU někoho spolehlivě odrovná.Mě o vlásek minula.
Vlastimil M. okomentoval před pivo následovně:
Tmavý speciál s obsahem alkoholu 4,7 % objemu, asi nejslabší pivo z nabídky pivovaru.