Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Vážené hodnocení
6.7
Průměrné hodnocení
7.0
Celkem vypitých piv 3
Točených piv 0
Lahvových piv 3
Plechových piv 0
Beer icon

Recenze & komentáře

Gregis

okomentoval před pivo následovně:

Barva: Barva klasického ležáku, tudíž zlatá ve mně nevzbudila dobrý dojem. Takto si NEIPA nepředstavuji. Marně jsem hledal, jestli se na dně lahve neskrývá nějaká sedlina, která by pivo zakalila, není tady nic.

5
Jan Holík z Hrbové

okomentoval před pivo následovně:

„Škoda, že jediní lidé, kteří by dovedli řídit národní hospodářství, sedí v hospodě u piva.“ — Milan Růžička český dokumentarista a režisér 1937 - 2011

7
I love Citra hops

okomentoval před pivo následovně:

Pivo je kvašený alkoholický nápoj hořké chuti vyráběný v pivovaru z obilného sladu, vody a chmele pomocí pivovarských kvasinek, který se těší značné oblibě. Na území Česka se jedná o nejkonzumovanější alkoholický nápoj.

9
PIVOMAN

okomentoval před pivo následovně:

Svrchně kvašené pivo vyrobené ze tří druhu sladu a chmelené českým aromatickým chmelem Kazbek. V současnosti velmi oblíbený pivní styl, pocházející z Vermontu, který jsme díky použiti chmelu Kazbek trochu netradičně pojali v krásnolipském pivovaru. Piva stylu NEIPA jsou mléčná až kalná a jejich chuť i vůně mají výrazný charakter tropického ovoce.Alkohol (%): 6.

7

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Falkenštejn 14° NEIPA Bejby!

Jak se pije Falkenštejn 14° NEIPA Bejby! v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Zlínský kraj 3 30,00 Kč 1