Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Vážené hodnocení
6.2
Průměrné hodnocení
6.2
Celkem vypitých piv 18
Točených piv 6
Lahvových piv 12
Plechových piv 0
Beer icon

Recenze & komentáře

Jakub Š.

okomentoval před pivo následovně:

Ruku na srdce, pivko to není, ale se svými 3,6% vol. poskytuje poměrně lehké a dobré osvěžení. Navíc je servírováno v kokosové skořápce, takže těžká exotika :)

6
Milan M.

okomentoval před pivo následovně:

Není zlé ale s pivem toho moc společného nemá. Ale v teplých dnech musí být ledově vychlazené obrovsky osvěžující. Zkusím i ostatní příchutě.

8
PIVOMAN

okomentoval před pivo následovně:

Exotický pivní nápoj s příchutí kokosu a nasládlým dozníváním. Původní receptura pochází z oblasti afrického Konga, kde byla po staletí předávána z matky na dceru - pivo totiž vařily výhradně ženy.Pak se nedivím,že to nezaujalo :-).

3
Qasa ..

okomentoval před pivo následovně:

Melle SZ. Jsem rád za všechna nová piva a chutě, které objevím a kdykoliv si o nich rád podebatuju (nejlíp ovšem s půlitrem v ruce). qasa(zavináč)email.cz

6
Martin K.

okomentoval před pivo následovně:

Je parádní na osvěžení v horkých dnech, ale z trojčat kokos-banán-mango je určitě nejslabší. Přece jenom spojení kokosu a piva je až moc netradiční. Navíc samotný kokos je dost těžký a ve výsledku tolik neosvěží jako třeba Mango.

8

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Mongozo Coconut

Jak se pije Mongozo Coconut v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Praha 6 80,00 Kč 5
Jihomoravský kraj 4 69,00 Kč 3
Středočeský kraj 1 0,00 Kč 1
Zlínský kraj 1 79,00 Kč 1