Název Lucky Bastard Beer House
Adresa Bří Čapků 95/8, Brno
Web
Objeveno Hospodu objevil 11. 10. 2015 pivní prospektor Ožralý troll. Od té doby zde bylo 26 pivníků.
Kolik se toho vypilo 109 piv
Nyní je Zavřeno
Co se tu točí
Jak to tu chodí
Kouření Nekuřácká
Kuchyně Teplá kuchyně
Sportovní přenosy Ne
Internet, Wi-Fi Ano
Třetí rotující pípa Ano
Otevírací hodiny
Pondělí 15:00 - 00:00  
Úterý 15:00 - 00:00  
Středa 15:00 - 00:00  
Čtvrtek 15:00 - 00:00  
Pátek 15:00 - 00:00  
Sobota 15:00 - 00:00  
Neděle Zavřeno  

Mapa

Komentáře

Oživlá Apokalypsa

okomentoval před hospodu následovně:

Moderní sklepní pivnice, zaměřená především na svrchně kvašená piva. Sice pod hlavičkou Lucky Bastard, ale k dostání pivo z minipivovarů celého Česka. Erudovaná obsluha, stylové poloindustriální prostředí. K jídlu jen chuťovky k pivu, pokud máte hlad, stavte se předtím někde na večeři. Hudba puštěná nahlas, ale měl jsem kliku, že v době mé návštěvy zrovna hrál nějaký těžký stoner metal, který docela můžu. Umím si představit, že jiné hosty by to mohlo vyvádět z míry. Jen se připravte na to, že za pivo si zde zaplatíte, a ne zrovna málo.

bigK

okomentoval před hospodu následovně:

Není to podnik, kde jsou k dostání pouze piva Lucky Bastard což je velmi dobře. Na čepu jsou také piva z jiných netradičních pivovarů, k nim servírují chuťovky a občas pořádají osvětové akce.

L B

okomentoval před hospodu následovně:

Příjemné posezení na zahrádce v klidné ulici, sofistikovaný způsob komunikace s (velmi milou) obsluhou na dálku. Odcházel jsem s výborným dojmem.

 • Příjemná obsluha
 • Umí se o pivo starat
Prd

okomentoval před hospodu následovně:

Sklepní hospůdka s výhradně svrchně kvašenými pivy na čepu,ležák zde nenajdete. Bohužel piva nejsou vždy točena do sklenic ideálního tvaru. Kvalita piv výborná, obsluha milá, ochotná a trpělivá, prostředí příjemné, takže rozhodně doporučuji.

 • Příjemná obsluha
 • Umí se o pivo starat
Mikoláš

okomentoval před hospodu následovně:

Je to moc hezká, útulná hospůdka, s dokonale ošetřeným pivem. Mrzelo mě, že je výčep na druhé straně baru, takže když obsluha čepuje pivo, nejde se na to dívat, což já rád. Nicméně chápu, že je to nejspíš z technických důvodů. Pochutiny k pivu: ochutnán chléb se škvarkovkou a bylo to výtečné. Obsluha milá. Prostředí čisté.

 • Příjemná obsluha
 • Umí se o pivo starat
Kódl

okomentoval před hospodu následovně:

Nová "firemní" ochutnávková pivnice (velice dobrý počin). Chodívali jsme sem s kamarády, když to ještě byla "Tortuga" - tak jsme to přišli "zkontrolovat", ale hlavně jsme přišli ochutnat jejich velice dobrá piva. Nový nerezový výčep na stěně, pěkně upravený interiér a milá obsluha. Ochutnal jsem Lucky Bastard 12°, 13° a 15° - nejvíc mi chutnala ta 15°. Na rotující pípě ještě další piva např. Velický Bombarďák. Jediné, co bych mohl vytknout je absence teplé kuchyně (ikdyž se tu za Tortugy vařilo - a velice diobře). Takže jen drobné chuťovky k pivu - teplé škvarky, klobás, hranolky, tlačenka - ta byla výborná... Jinak pivnice v pátek odpoledne narvaná... bez objednání stolu asi není šance... Jako ochutnávkovou pivnici mohu opravdu doporučit

 • Příjemná obsluha
 • Umí se o pivo starat
 • Hlučný lokál
Ožralý troll

okomentoval před hospodu následovně:

Zbrusu nová ochutnávková pivnice, či snad podle majitelů první eljový pivní bar v ČR, domácí to hospoda minipivovaru Lucky Bastard, který se specializuje právě na piva typu Ale. Sice měli na čepu i pšeničný Maissels Weisse, ale to je spíše takový detail. Podnik je to velmi vkusný, pškně řešený interiér v suterénu s krásnými cihlovými klenbami, které jsou v harmonii s bílými stěnami a sem tam dřevěnými trámy a nábytkem, respektive stoly. Je tady docela dost světla a v nabídce, jak jinak Lucky Bastard, ale i jiná svrchně kvašená piva, ať už domácí či zahraniční produkce. Také k snědku se tu dá leccos dát, ale spíše se jedná o "chuťovky" k pivu, jako roastbeef, hovězí žebra, nějkaé sýry, škvarky či hranolky. Uvidíme, jaká bude nabídka v dalších měsících. Obsluha je velmi sofistikovaná, ochotná, dokonce nám dali i dva vzorky na ochutnání zdarma a skutečně jde o lidi, kteří vědí, co dělají. Trochu mě rušil hudební podkres, ¨čímž bylo jakési radio, kde nejdříve hráli taneční věci, občas se to ale prostřídalo s nějakým rock/popem. Držím tomuto podniku palce!

 • Příjemná obsluha
 • Umí se o pivo starat

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Nejbližší hospody v okolí

Název Adresa Město Pivo Vzdálenost
TORTUGA Bratří Čapků 95/8 Brno Primátor 12° Hron, Svijany 11° Máz, L... 0,00 km
Whiskey bar Gorkého 58/8 Brno Jarošovské pivo 12°, Plzeňský Prazdro... 0,04 km
U Kamenožrouta Gorkého 950/47 Brno Staropramen 11° 0,06 km
Na blahovce Gorkého 96/2 Brno Plzeňský Prazdroj 12° 0,08 km
Hostinec u Bláhovky Gorkého 96/54 Brno Plzeňský Prazdroj 12°, Plzeňský Prazd... 0,09 km