| Co se tu čepuje |
| Pivo |
Poslední cena |
Aktualizace před |
|
V této hospodě se vytočila již spousta značek piv. Zobrazuji jen ty z poslední doby.
|
|
0
|
Bernard 0% Free
|
za 33,00 Kč
|
15 dny |
|
+10
|
Jihoměšťan 11° Polotmavý ležák
|
za 45,00 Kč
|
15 dny |
|
+3
|
Jihoměšťan 11° Světlý ležák
|
za 44,00 Kč
|
15 dny |
|
+7
|
Jihoměšťan 12° Ležák
|
za 47,00 Kč
|
15 dny |
|
+4
|
Jihoměšťan 14° IPA
|
za 58,00 Kč
|
15 dny |
|
+1
|
Krkonošský medvěd 16° IPA
|
za 58,00 Kč
|
15 dny |
|
+1
|
Pub Premium Richter ležák 12
|
za 60,00 Kč
|
15 dny |
|
0
|
Richter 11° Letní speciál
|
za 45,00 Kč
|
15 dny |
|
0
|
Richter 12° Steam Beer
|
za 55,00 Kč
|
15 dny |
|
0
|
Richter 13° Ale
|
za 55,00 Kč
|
15 dny |
|
+2
|
Richter 13° Weissbier
|
za 45,00 Kč
|
15 dny |
|
+4
|
Richter 13° Weissbier
|
za 44,00 Kč
|
15 dny |
|
+2
|
Richter 13° Weissbier Hell
|
za 46,00 Kč
|
15 dny |
|
+2
|
Světlý ležák 12 Pivovar u Bulovky
|
za 57,00 Kč
|
15 dny |
|
+1
|
Vinohradský pivovar 11° Ale
|
za 55,00 Kč
|
15 dny |
|
+2
|
Vinohradský pivovar 12° APA
|
za 55,00 Kč
|
15 dny |
|
+1
|
Vinohradský pivovar 13° Alt
|
za 55,00 Kč
|
15 dny |
|
+2
|
Vinohradský pivovar 13° IPA
|
za 55,00 Kč
|
15 dny |
|
+2
|
Vinohradský pivovar 16° Bock
|
za 56,00 Kč
|
15 dny |
|
+3
|
Weissbier 13° Pivovar u Bulovky
|
za 56,00 Kč
|
15 dny |
|
Harold okomentoval/a před hospodu následovně:
Dobrá kuchyně, dobré pivo. Cenově je to trochu vejš, ale dá se.
Tom K. okomentoval před hospodu následovně:
Pěkná a prostorná restaurace ve dřevě, se zahrádkou a pražskými pivy. Trochu rušný výhled, ale ve večerních hodinách už je to jedno :-)
mrLotus okomentoval před hospodu následovně:
Tak konečně i v Podolí je kam zavítat! Dobře!V nabídce ,,Bulovka,,Vinohrady! Obsluha rychlá a pozornáí!Mínus,kouří se tu!!!!
Regens T. okomentoval před hospodu následovně:
Uvnitř to vypadá solidně, ale moje zkušenost se týká zahrádky. Obsluha na hosty venku nezapomíná a vedle dobrého piva je třeba ocenit i to, že od ulice, kde je středně větší provoz, odděluje zahrádku pás zeleně, osázený nižšími udržovanými dřevinami.
Petr_H okomentoval před hospodu následovně:
Pivo dobré. V pondělí večer žádný nával. Jídelní lístek docela bohatý, ale nic jsem neochutnal. Wifi docela svižná a s vtipným heslem. Příjemné prostředí blízko MHD.