| Název | U Šebestiána | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adresa | Kolbenova 760/10, Praha | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Web | http://www.usebestiana.cz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Objeveno | Hospodu objevil 24. 09. 2013 pivní prospektor Daniel N.. Od té doby zde bylo 16 pivníků. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Kolik se toho vypilo | 93 piv | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Nyní je | Otevřeno | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Co se tu čepuje |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Jak to tu chodí |
Upravit
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Otevírací hodiny |
Upravit
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Název | Adresa | Město | Pivo | Vzdálenost |
|---|---|---|---|---|
| Vinárna U Šebestiána | Kolbenova 9 | Praha | Plzeňský Prazdroj 12°, Staropramen 12... | 0,08 km |
| Kyoto | Kolbenova 277/1 | Praha | Tsingtao Lager, Kirin Ichiban, Krušov... | 0,10 km |
| Na Zastávce | Kolbenova 659/16 | Praha | 0,10 km | |
| Radegastovna Kolbenka | Kolbenova 659/16 | Praha | Radegast 12° Ryze hořká, Master Black... | 0,11 km |
| U hubatku | Pod pekárnami 2 | Praha | Dalešice 11°, Podřipské pivo 11°, Rav... | 0,11 km |
Lukáš K. okomentoval/a před hospodu následovně:
Poměrně velký výběr z piv na čepu, velký výber i z lihových kousků a hlavně za krásné ceny. Minutka chůze od MHD je také plus, když jdete nejistým krokem z bujaré noci, oceníte každý ušetřený metr. Obsluha příjemná a rozhodně se nejedná o zaplivaný pajzl, ale o krásnou hospůdku.
Daniel N. okomentoval před hospodu následovně:
Docela dobrý výběr čepovaných piv - vedle Staropramenu 10° a 11° tu mají i Plzeň. Pak Velveta, Hoegarden, Leffe a myslím ještě Stellu Artois a taky nealko Staropramen a nefiltrovaný Staropramen - to mám z jejich webu, všecko si to nepamatuju :-). Jídlo taky ujde. Doporučuji nekuřáckou část, občas tu mají zahulíno.