Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Zobrazit všechna piva značky Revolta.
Vážené hodnocení
7.1
Průměrné hodnocení
7.5
Celkem vypitých piv 58
Točených piv 25
Lahvových piv 31
Plechových piv 0
Revolta

Recenze & komentáře

Chmelníček

okomentoval před pivo následovně:

Czech Pilsner / Premium Pale Lager / Bohemian Pilsener světlý ležák spodně kvašený nefiltrovaný nepasterizovaný EPM/Alk.:12% / 4.7% Složení:pitná voda, kvasnice, ječné slady, chmelové produkty

7
Vlastimil M.

okomentoval před pivo následovně:

Světlý ležák spodně kvašený. Středně až hluboce prokvašené pivo s příjemným řízem a bohatou pěnivostí. Obsah alkoholu: 4,7 % obj.

7
Popíječ piva

okomentoval před pivo následovně:

Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.

7
Pp

okomentoval před pivo následovně:

Pivo je kvašený alkoholický nápoj hořké chuti vyráběný v pivovaru z obilného sladu, vody a chmele pomocí pivovarských kvasinek, který se těší značné oblibě v Česku i v zahraničí.

7
mipek

okomentoval před pivo následovně:

Středně až hluboce prokvašené pivo s příjemným řízem a bohatou pěnivostí. Charakteristická je plná sladová chuť s příjemným hořkým dozníváním.

7
Baron R.

okomentoval před pivo následovně:

Ochutnal jsem čepované v Brněnské pivnici Dobré pivo a nemám slova. Prostě skvělé, úžasné, těším se na další seznamování....

10

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Revolta 12° Dacan.ZR

Jak se pije Revolta 12° Dacan.ZR v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Praha 5 38,00 Kč 1
Jihomoravský kraj 8 43,00 Kč 2
Vysočina 10 40,00 Kč 3
Zlínský kraj 3 23,00 Kč 1