Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Zlatá barva, střední pěna. Vůně chmel, tráva. Chuť chmel, tráva, citrusy, alkohol. Obs.alk. 7,7% obj. Alkoholový ocásek. Silné, ale o něco lepší než Argus strong. Po ALE ovšem ani památky.
L. 7,7%. Jsem rád za všechna nová piva a chutě, které objevím a kdykoliv si o nich rád podebatuju (nejlíp ovšem s půlitrem v ruce). qasa(zavináč)email.cz
Tom K. okomentoval před pivo následovně:
Zlatá barva, střední pěna. Vůně chmel, tráva. Chuť chmel, tráva, citrusy, alkohol. Obs.alk. 7,7% obj. Alkoholový ocásek. Silné, ale o něco lepší než Argus strong. Po ALE ovšem ani památky.
Funferr okomentoval před pivo následovně:
Výborný ALE. Koupeno na olympijském stadionu v Římě (0,3l = 5€, VOL 7,7%)
Qasa .. okomentoval před pivo následovně:
L. 7,7%. Jsem rád za všechna nová piva a chutě, které objevím a kdykoliv si o nich rád podebatuju (nejlíp ovšem s půlitrem v ruce). qasa(zavináč)email.cz
ACMik okomentoval před pivo následovně:
Hodně silný Dánský pivo (tuším >7%), chuťově výborný. Pít po malých dávkách :)