Chybí ti zde ikonka tvého oblíbeného piva / pivovaru? Pošli mi odkaz na oficiální stránku pivovaru, kde je logo volně ke stažení. Pokud jste přímo zástupce pivovaru, zašlete mi logo na e-mail včetně souhlasu s jeho použitím na Pivním deníčku a já logo rád přidám.
Zobrazit všechna piva značky Thrills.
Vážené hodnocení
6.6
Průměrné hodnocení
6.8
Celkem vypitých piv 11
Točených piv 6
Lahvových piv 4
Plechových piv 1
Thrills

Recenze & komentáře

mipek

okomentoval před pivo následovně:

Poloha našeho pivovaru v Modrých Horách, mezi vinicemi, láká vyrobit „lokální ejl“, který je suchý, kořenitý s lehce květinovým dotekem, vytvořen směskou pivních a vinných kvasinek.

7
Chmelníček

okomentoval před pivo následovně:

Pivovar Thrills je z města Velké Pavlovice, které leží na jižní Moravě v tradiční vinařské oblasti. A právě blízkost vinařského světa byla inspirací pro toto pivo – Farmhouse Ale, na jehož fermentaci byla použita směs pivních a vinných kvasnic. Výsledek je suchý a kořenitý s lehce květinovým dotykem.

7
Funferr

okomentoval před pivo následovně:

Barva velmi světlá. Lehce zakalená. Vínová chuť není nijak výrazná. Nižší hořkost i říz. Docela pitelné. 5,2% alc. (plech)

6
Popíječ piva

okomentoval před pivo následovně:

Jsem popíječ piva a nestraním se žádných stylů.Ať jde o pivo spodně,či svrchně kvašené,tak si zaslouží mou pozornost,A jak už mnozí z nás v životě zažili,někdy chutná a někdy je to s chutí dost na hraně.

7

Přidat recenzi

Pro přidávání komentářů musíš být přihlášen.

Mapa četnosti hospod, kde točí Thrills 11° Vinařská Jedenáctka

Jak se pije Thrills 11° Vinařská Jedenáctka v České republice

Kraj Vypitých piv Průměrná cena Hospod, kde pivo točí
Praha 1 74,00 Kč 1
Jihomoravský kraj 2 56,00 Kč 2
Zlínský kraj 2 25,00 Kč 1